• Slide 1 - podstrona

Labirynt z kukurydzy

Znajdź drogę powrotną, odszukaj wyjście, pomyśl, przeanalizuj, baw się dobrze! Przeżyj u nas niezwykłą przygodę i podziel się z przyjaciółmi wrażeniami. Nasz labirynt w polu kukurydzy co roku projektowany jest specjalnie dla nas przez światowej sławy projektanta labiryntów Adriana Fishera.

Jak powstaje labirynt kukurydziany?

Przygotowanie wzoru lbiryntu kukurydzianego wymaga bardzo dużo pracy. Na 3 ha znajduje się ponad 3000 punktów geodezyjnych połączonych ścieżkami o łącznej długości około 5 km. Nasz labirynt pnie się w górę wraz ze wzrostem kukurydzy, która jest rośliną sezonową. Kukurydza jest siana na początku maja. W lipcu osiąga 80-130 cm i nadal rośnie. Pod koniec wegetacji, we wrześniu osiąga wysokość ponad 2 metry. Zapraszamy do spędzania czasu wolnego w naszym Świecie Labiryntów na Kaszubach. Labirynt w kukurydzy to znakomita rozrywka, która również rozwija i uczy. Zwracamy się do organizatorów imprez dla dzieci i młodzieży z apelem – „Nasz Park tematyczny warto zobaczyć na Kaszubach”!

 

CENNIK

Labirynt-kukurydziany-2018-3
Labirynt-kukurydziany-2018-2
kukurydziany-5
wzory-5
kukurydziany-6
wzory-6
kukurydziany-1
wzory-7
kukurydziany-2
wzory-1

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.