• Slide 1 - podstrona

Labirynty z kukurydzy

Nasz labirynt w polu kukurydzy co roku ma powierzchnię ponad 3ha. Ścieżki w zależności od wzoru mają około 5km długości.

Wzór labiryntu co roku jest inny i jest zaprojektowany specjalnie dla nas przez światowej sławy projektanta labiryntów Adriana Fishera.

Przygotowanie wzoru wymaga bardzo dużo pracy. Na 3ha znajduje się ponad 3000 punktów geodezyjnych oraz prawie 9000m2 ścieżek (ok 5 km), które przygotowywane są ręcznie.

Nasz labirynt pnie się w górę wraz ze wzrostem kukurydzy, która jest rośliną sezonową. Jest siana na początku maja. W lipcu osiąga 80-130cm i nadal rośnie. Pod koniec wegetacji, we wrześniu osiąga wysokość ponad 2m.

Raz w roku pod koniec sezonu (około 30 X) na terenie Świata Labiryntów Bliziny odbywa się impreza nocna w labiryncie kukurydzianym. Bawimy się w labiryncie z latarkami, są ogniska, sztuczne ognie i mnóstwo śmiechu.

CENNIK

kukurydziany-5
wzory-5
kukurydziany-6
wzory-6
kukurydziany-1
wzory-7
kukurydziany-2
wzory-1

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.